Recon

Ši interneto svetainės www.recon.lt (toliau – Interneto svetainė) privatumo politika (toliau – Privatumo politika) aprašo kaip UAB „Recon Modul“ (toliau – Bendrovė arba Mes) tvarko ir saugo savo klientų ir Interneto svetainės lankytojų (toliau – Jūs, Lankytojai) asmens duomenis ir privatumą.

Mes patariame Jums periodiškai perskaityti ir susipažinti su naujausia Privatumo politikos versija, nes ji gali būti Mūsų keičiama ir atnaujinama. Aktualią Privatumo politikos versiją visuomet rasite www.recon.lt interneto svetainėje. Lankytojams tęsiant naudojimąsi Interneto svetaine po padarytų Privatumo politikos atnaujinimų, bus laikoma, kad jie su atnaujinimais susipažino ir su jais sutinka.

Jeigu Jūs nesutinkate su šioje Privatumo politikoje aprašytu Jūsų asmens duomenų tvarkymu, prašome neteikti mums savo asmens duomenų. 

ASMENS DUOMENŲ VALDYTOJAS

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Recon Modul“, įmonės kodas 304563860, adresas Karlų k., Visaginas, el. paštas info@recon.lt.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai yra maži tekstinių duomenų failai, kurie automatiškai sukuriami Jums naršant mūsų svetainėje ir yra saugomi Jūsų naudojamame įrenginyje (kompiuteryje ar mobiliajame telefone). Slapuke pateikiama anoniminė informacija ir jis siunčiamas iš peržiūrimos svetainės serverio į jūsų kompiuterį arba mobilųjį telefoną.

KODĖL MES NAUDOJAME SLAPUKUS?

Mes nuolat tobuliname savo interneto svetainę, siekiame, kad ja naudotis būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Kad galėtume tobulinti svetainę, turime žinoti, kuri informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių šalių ir miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir pan. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis.  

Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia

NUOLATINIAI SLAPUKAI

Nuolatiniai slapukai:

Slapuko pavadinimas

Slapuko paskirtis

GUEST_LANGUAGE_ID

Pasirinktai svetainės atvaizdavimo kalbai įsiminti

COOKIE_SUPPORT

Slapukų palaikymo informacijai perduoti

KĄ DARYTI, JEI NENORITE, KAD BŪTŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI?

Jei pageidaujate, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus taip, kad Jus informuotų apie slapuko įjungimą ar atnaujinimą bei kad galėtumėte pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, juos blokuoti. Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, pavyzdžiui, kaip juos valdyti ar ištrinti, spauskite čia.  

Jei turite klausimų, susijusių su slapukų naudojimo taisyklių sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti.

Optimized with PageSpeed Ninja