Recon

PROJEKTAVIMAS

Priešingai nei paplitusiai klaidingai nuomonei, moduliniai namai gali būti skirtingų planiruočių ir dizainų. „Recon House“ gali išpildyti beveik visas užsakovo architektūrines fantazijas.

Galime pasiūlyti beveik viską ko nori klientas, nes kiekvienas modulinis namas yra projektuojamas pagal individualius kliento poreikius, naudojantis pažangiausiomis 3D programomis. 

„Recon House“ suteikia galimybę turėti namą prieinama kaina. O svarbiausia, kad tokio tipo namas gali būti pastatytas įvairiose vietose, pavyzdžiui, ant kalno šlaito ar šalia ežero.

GAMYBA

Šiuos namus labai patogu statyti, dauguma darbų atliekama gamykloje, dėl to išvengiama statybai trukdančių temperatūros, metų laikų ar oro sąlygų pokyčių. Mūsų namai gaminami kontroliuojamo klimato ceche, dėl to yra mažiau problemų ir vėlavimų, kurių dažnai pasitaiko, statant namus statybvietėje. 

Gamyba atliekama griežtai laikantis tarptautinės standartų organizacijos kokybės vadybos sistemų standartais (ISO). Visi moduliniai namai taip pat keletą kartų tikrinami įvairiuose gamybos etapuose, kad proceso metu būtų užtikrinta kokybės kontrolė. Kiekvieno namo statybai naudojame gerai žinomų EU gamintojų medžiagas, atitinkančias visus statybos  reikalavimus.

MONTAVIMAS

Moduliniai namai transportuojami jūriniuose konteineriuose ir atvežami sunkvežimiais tiesiai į sklypą ir ten sumontuojami. Namas yra pastatomas per 24 valandas, o svarbiausia, kad naujakuriai gali džiaugtis savo nauju namu jau po 2 savaičių nuo gamybos pradžios.

Optimized with PageSpeed Ninja