Recon

RECON house

MODULINIAI NAMAI

MODULINIAI NAMAI

Laikas tampa vis didesne vertybe, todėl moduliniai namai – puikus sprendimas tiems, kurie nenori sukti galvos dėl sudėtingo ir ilgo nuosavo būsto statybos proceso. „Recon House“ namai yra greitai pastatomi, o jų konstrukciniai sprendimai, įmontuotos inžinerinės komunikacijos leidžia įsikurti naujuose namuose vos poros savaičių bėgyje. 

Tai, kad moduliniai namai pastatomi greitai, nereiškia, jog jie yra nekokybiški ar šalti. Mes siūlome modernius, ypač energetiškai efektyvius, A+ klasės surenkamus namus, pagamintus iš aukščiausios kokybės, ekologiškų medžiagų. Modulinis namas – tai galimybė turėti ekonomišką ir ekologišką būstą.

Įprasti karkasiniai ar plytiniai namai nuo modulinių namų skiriasi tuo, kad moduliai į statybų aikštelę atkeliauja jau visiškai įrengti ir juos lieka tik sujungti. Mūsų namai yra pastatomi per 24 valandas ir yra parengiami apgyvendinimui per 2 savaites.  Gyvenamieji namai, viešbučiai, studentų bendrabučiai – tai tik keli variantai , kur galima pritaikyti ir išnaudoti modulinės statybos privalumus. 

PRIVALUMAI

PROJEKTAI PAGAL INDIVIDUALIUS JŪSŲ POREIKIUS

A+ KLASĖS NAMAI

SURENKAMAS NAMAS BAIGIAMAS STATYTI PER 2 SAVAITES

EKOLOGIŠKOS KONSTRUKCIJOS

TUMPAS OBJEKTO PALEIDIMO Į REALIZACIJĄ LAIKAS 

MINIMALUS GAMYBOS POVEIKIS GAMTAI

“​

„Užsakyti „RECON HOUSE“ yra lengva - mes jį gaminame, pristatome ir montuojame.“

IMG_2632-Edit
Optimized with PageSpeed Ninja