Recon

ATSAKINGA, MODERNI, ATSIDAVUSI

„Recon“ yra pripažinta profesionalų komanda, sudaryta iš patyrusių interjero architektų, projektų vadovų ir statybų profesionalų, kurie darbo patirtį įgijo dirbdami su statybų projektais visame pasaulyje.

Mūsų misija yra paskatinti žmones žengti žingsnį į priekį ir mėgautis surenkamųjų konstrukcijų pranašumais. Mes gaminame pilnai įrengtas vonios kabinas ir surenkamus namus, gaminamus iš modulių, kurie atvežami į statybvietę paruošti naudoti. 

Mes esame gerai žinomi dėl atsidavimo, kompetencijos, aptarnavimo ir punktualumo. Mes naudojame savo didelę patirtį, tobulinant tvarius, modernius ir novatoriškus sprendimus, kad patenkintume klientų poreikius.

JŪSŲ PROJEKTAS YRA GEROSE RANKOSE

Jei ieškote patikimo partnerio statant surenkamąjį namą ar vonios kabinas, galime pažadėti, kad su „Recon“ jūs būsite gerose rankose!

„Recon“ įgyvendina pažangiausias statybų proceso naujoves, leidžiančias sumažinti darbuotojų skaičių kiekvienoje statybvietėje ir sutrumpinti statybos laiką. Mes tai darome, sumažindami statybvietėje atliekamų operacijų skaičių, perkeldami statybos procesus į gamybos procesą. Namus ar vonios kambarių konstrukcijas perkėlus į kontroliuojamą gamyklos aplinką, galima sutaupyti maždaug 20 savaičių, lyginant su didelio gyvenamojo namo projektu. 

MŪSŲ KOKYBĖ

„Recon“ moduliniai vonios kambariai ir namai gaminami kontroliuojamomis, griežtomis gamyklos sąlygomis, naudojant novatoriškas konstrukcines sistemas, kad jūsų projektas būtų paprastesnis, greitesnis, prieinamas ir tvarus. Visas gamybos procesas vyksta už statybvietės  ribų, todėl galime garantuoti šimtaprocentinį patikimumą ir kokybę, kartu sumažindami vykdymo ir galutinio surinkimo laiką. Kaip didelę patirtį rinkoje turinti įmonė, mes dirbame pagal ISO standartus.

Dėl to mes gaminame modulinius vonios kambarius ir  namus, kurie atitinka aukščiausius Europos standartus tiek eksploatacinių savybių, tiek naudojamų medžiagų kokybės atžvilgiu.

ISO Logo
Optimized with PageSpeed Ninja